O nas

Jesteśmy firmą z długoletnim doświadczeniem na rynku usług stomatologicznych i ortodontycznych. Staramy się tak dostosować usługi, aby produkty o najwyższej jakości dostępne były po przystępnych cenach. ‎Lekarze pracujący w naszej klinice to wysokiej klasy specjaliści, posiadający wiedzę i długoletnie doświadczenie w zawodzie. Nasze kliniki są wyposażone w najnowocześniejszy sprzęt, co w połączeniu z profesjonalizmem zespołu, zapewni Ci opiekę na najwyższym poziomie.

Oferujemy Państwu: kompleksowe leczenie stomatologiczne i ortodontyczne, implanty, protetykę kosmetyczną, wybielanie zębów, konsultacje i zabiegi z dziedziny medycyny estetycznej oraz wykonanie zdjęć rentgenowskich na miejscu.

Doświadczeni i w pełni zaangażowani w swoją pracę lekarze zapewnią leczenie bez stresu, zgodne z Państwa oczekiwaniami. Wykonamy szczegółowy plan leczenia z kosztorysem i szacunkowym czasem leczenia. Nasza praca i  zaangażowanie sprawią, że cel który sobie stawiamy, a więc Państwa zadowolenie, zostanie osiągnięty.

Krótka historia

Nasza firma powstała w roku 1996. Jako pierwszy powstał gabinet przy ul. Rogowskiej 42 b na osiedlu Nowy Dwór, a następnie przy ul. Szwedzkiej 1c, na osiedlu Muchobór Mały. Od tego czasu stale się rozwijamy, wciąż podnosząc kwalifikacje zawodowe i dbając o wysoką jakość świadczonych usług.

Specjalizujemy się w opiece stomatologicznej i ortodontycznej. Obydwa lokale są klimatyzowane oraz wyposażone w nowoczesny sprzęt w tym w rentgen, radiowizjografię, nowoczesne urządzenia do leczenia stomatologicznego jak m.in. Raypex i system META.

Nasz zespół

W naszych gabinetach miły i fachowy personel złożony z lekarzy stomatologów, lekarzy specjalistów, asystentek i rejestratorek chętnie udzieli wszelkich informacji, ustali Państwa potrzeby lecznicze, zaproponuje postępowanie i określi szacunkowy kosztorys zabiegów. Poznaj nas!

 

 

Wiedziałeś, o tym, że używasz starej wersji przeglądarki Internet Explorer? Zaktualizuj przeglądarkę teraz!