Zadaj pytanie

Ortodoncja

Proponujemy Państwu opiekę dr Tomasza Grucy, doświadczonego lekarza, który uzyskał specjalizację drugiego stopnia w ortodoncji w 2005 roku, a ortodoncją zajmuje się czynnie od 14 lat. Prowadzimy leczenie nowoczesnymi, skutecznymi aparatami ortodontycznymi, niezależnymi od współpracy pacjenta. Są one źródłem delikatnej, stałej siły, która działa przez całą dobę. Dzięki temu efekty leczenia są naprawdę szybkie, a dolegliwości minimalne.

Szczególną uwagę w naszej pracy przywiązujemy do uzyskania trwałych wyników leczenia, aby pacjent mógł się cieszyć pięknym uśmiechem przez wiele lat po leczeniu ortodontycznym. Istnieje możliwość zastosowania TECHNIKI LINGWALNEJ jest to aparat ortodontyczny całkowicie niewidoczny, przyklejony na wewnętrznych powierzchniach zębów, jak również aparatów estetycznych- prawie niewidocznych z porcelany, kryształu szafiru(!) i kompozytu oraz zamków metalowych o minimalnych wymiarach.

Wszystkie stosowane materiały są renomowanych firm (3M, GAC, DENTAURUM) co zapewnia wysoką jakość przeprowadzonego leczenia.

Wiedziałeś, o tym, że używasz starej wersji przeglądarki Internet Explorer? Zaktualizuj przeglądarkę teraz!