Pacjent #9

Pani Katarzyna zgłosiła się do naszej praktyki z powodu wady zgryzu, która utrudniała jej życie i od lat wprowadzała w kompleksy. Przednie zęby były mocno wychylone do przodu, dolne cofnięte i stłoczone. Odległość pomiędzy górnymi i dolnymi zębami powodowała trudności w gryzieniu pokarmów, a wychylone górne zęby wypychały górną wargę i nieładnie wyglądały w uśmiechu.

Nieprawidłowy zgryz powodował ścieranie zębów i nieprawidłowy profil twarzy spowodowany cofnięciem żuchwy- dolna warga była cofnięta i wywinięta, a bruzda wargowo- bródkowa pogłębiona. W trakcie leczenia cofnięto przednie zęby i poprawiono kontakty zębów bocznych.

Zarówno uśmiech pacjentki, jak i profil twarzy oległ znaczącej poprawie. Efekt leczenia był trwały, pacjentka jest nadal pod naszą opieką, ale jest zadowolona z przeprowadzonego leczenia, czego dała wyraz umieszczając pozytywną opinię na portalu Znany Lekarz i na naszej stronie www.

Opinia pacjentki z portalu Znany Lekarz:

Krzywy zgryz skutecznie wpędzał mnie w kompleksy. Dziś wiem, że może też grozić różnymi powikłaniami zdrowotnymi. Na szczęście trafiłam do dr Grucy, gdzie przywrócono mi nie tylko pewność siebie, ale - co ważniejsze - zdrowe i proste zęby. W czasie trwania leczenia bardzo szybko przywykłam do aparatu, stał się jakby częścią mnie, a fakt, że zęby prostują się niemalże na moich oczach, był niezwykle budujący. Doktorze, dziękuję za mój nowy uśmiech, który pozytywnie zmienia moje codzienne życie. Pani Edytko, dziękuję za łagodność, profesjonalizm i sympatię. Leczenie w Asdencie było jedną z moich najlepszych inwestycji!

Po leczeniu
Przed leczeniem
Wiedziałeś, o tym, że używasz starej wersji przeglądarki Internet Explorer? Zaktualizuj przeglądarkę teraz!