Zadaj pytanie

Stomatologia estetyczna

Chcesz zmienić wygląd swojego uśmiechu? Nie jesteś skazany na krzywe zęby, nieestetyczne przebarwienia lub szpary. Zdrowe, lub wyleczone zęby często odbiegają od ideału, a to nie wygląda pięknie. Możemy trwale i znacząco zmienić ich kolor, kształt, ustawienie. Mamy obecnie do dyspozycji szereg zabiegów zmierzających do uzyskania pięknego uśmiechu.

Stomatologia kosmetyczna to szereg zabiegów, mających na celu uzyskanie pięknego uśmiechu:

leczenie ortodontyczne (czytaj więcej...)
wybielanie zębów (czytaj więcej...)
odbudowa zniszczonych i przebarwionych zębów za pomocą nowoczesnych kompozytów hybrydowych (czytaj więcej...)
licówki porcelanowe i kompozytowe (czytaj więcej...)
estetyczne uzupełnienia w postaci koron i mostów (czytaj więcej...)
oraz implantów (czytaj więcej...)

Miły i fachowy personel złożony z lekarzy stomatologów, lekarzy specjalistów, asystentek i rejestratorek chętnie udzieli wszelkich informacji, ustali Państwa potrzeby lecznicze, zaproponuje postępowanie i określi szacunkowy kosztorys zabiegów.

Prezentowany przypadek pochodzi z naszej kliniki. Przed leczeniem estetyka uśmiechu nie była zadawalająca z powodu nieprawidłowości ustawienia zębów i nieszczelnych licówek kompozytowych, wykonanych przed wieloma laty. Pacjentka poddała się leczeniu ortodontycznemu, które trwało ok. roku. Zęby zostały wybielone lampowo, a następnie wykonano kosmetyczną korektę zębów przednich za pomocą licówek porcelanowych. Perfekcyjne dobranie koloru i kształtu zębów dało trwały efekt pięknego uśmiechu.

Przed i po leczeniu

Wiedziałeś, o tym, że używasz starej wersji przeglądarki Internet Explorer? Zaktualizuj przeglądarkę teraz!