Zadaj pytanie

Stomatologia zachowawcza

NASZ DOŚWIADCZONY PERSONEL PRZYWRÓCI BLASK TWOIM ZĘBOM

W Asdent- Gruca stosujemy najnowsze rozwiązania, aby jak najwcześniej wykryć ubytki i wyleczyć w sposób najmniej inwazyjny, trwały i bezstresowy dla pacjenta. Specjalizujemy się w opiece stomatologicznej, stosujemy tylko materiały renomowanych firm.

Dla zapewnienia maksymalnego komfortu pacjenta w naszym Centrum wszystkie, nawet najprostsze zabiegi na życzenie pacjenta, są wykonywane w znieczuleniu.

Lek. Stomatolog. Sylwia Kryś:

Równie istotnym aspektem w leczeniu zachowawczym jest odpowiedni dobór koloru wypełnienia. Zastosowanie najnowocześniejszych materiałów pozwala na wykorzystanie bardzo szerokiej gamy kolorystycznej gwarantującej Pacjentowi uzyskanie efektu kosmetycznego zbliżonego transparencją i barwą do naturalnego uzębienia. W naszym Centrum stawiamy przede wszystkim duży nacisk na estetykę wykonania wypełnień.

NA MIEJSCU RENTGEN I RADIOWIZJOGRAFIA

W naszych gabinetach lekarze mają do dyspozycji rentgen zębowy i radiowizjografię komputerową, aby jak najwcześniej wykryć próchnicę i jak najefektywniej ją wyleczyć. Czytaj więcej...

ZNIECZULENIA

Stosujemy znieczulenia firmy Septodont aby zabiegi były bezbolesne. Mamy do dyspozycji wiele bezpiecznych i skutecznych preparatów, także dla kobiet w ciąży, dzieci i osób z nadciśnieniem i chorobami serca.

STOSOWANE MATERIAŁY

W stomatologii równie wiele jak staranność i doświadczenie lekarza znaczą stosowane materiały. Wysokiej klasy wypełnienia , leki i materiały pomocnicze zapewniają wysoką trwałość i estetykę pracom stomatologa. Stosujemy wyłącznie sprawdzone materiały renomowanych firm jak: G-aenial i Gradia firmy GC, Grandioso firmy VOCO, Filtek Z 550 firmy 3M

Czytaj więcej...

Lek. Stom. Agnieszka Gryczańska radzi:

Do gabinetu stomatologicznego powinno się zgłaszać regularnie na kontrolę uzębienia nie rzadziej niż co 6 miesięcy, nawet jeśli nic nas nie boli. Pierwsza faza rozwoju próchnicy jest bezobjawowa i możemy nie zdawać sobie sprawy z rozwoju choroby. Wczesne wykrycie próchnicy jest niezwykle ważne, gdyż leczenie jest wtedy proste i najmniej uszkadza zęby.

Nasz zespół przygotuje profesjonalny plan i określi szacunkowy kosztorys zabiegów. Zapraszamy!

Wiedziałeś, o tym, że używasz starej wersji przeglądarki Internet Explorer? Zaktualizuj przeglądarkę teraz!