Zadaj pytanie

Aparat kosmetyczny

100% Komfortu i Dyskrecji

Istnieje możliwość zastosowania aparatów estetycznych - prawie niewidocznych z porcelany, kryształu szafiru i kompozytu oraz zamków metalowych o minimalnych wymiarach.

Ceramiczne zamki ortodontyczne Clarity™

Super trik: Zamki ceramiczne Clarity™ są przezroczyste.

Czy słyszałeś, że zamki ortodontyczne Clarity™ należą do najpopularniejszych ceramicznych zamków ortodontycznych na świecie? Nic dziwnego: działają tak dobrze, jak zamki metalowe, ale są znacznie mniej widoczne. Są cenione przez użytkowników aparatów na całym świecie.

Nie przebarwiają się

Nie ma znaczenia co pijesz ani jesz. Zamki Clarity™ nie przebarwiają się - pozostają więc zawsze estetyczne i niewidoczne.

Bardzo wygodne

Ortodontyczne zamki ceramiczne Clarity™ są gładkie, leżą płasko na Twoich zębach i mają zaokrąglone krawędzie. Inaczej mówiąc te zamki ortodontyczne są naprawdę wygodne w noszeniu.

Prawie niewidoczne - zawsze wyglądają naturalnie

Zamki Clarity™ są wykonane z przezroczystego materiału ceramicznego. Kolor Twoich zębów może przez nie lśnić w naturalny sposób.

Działają równie dobrze jak zamki metalowe

Zamki ortodontyczne Clarity™ skorygują Twoje zęby równie skutecznie jak metalowe zamki, jednak są mniej zauważalne niż ich metalowe odpowiedniki.

Naprawdę skuteczne

Zamki ortodontyczne Clarity™ są wykonane z trwałego materiału, porównywalnego wytrzymałością do stali.

 

Aparat Empower Cleare

Aparat Empower Cleare to nowatorski system zamków i łuków ortodontycznych (czytaj więcej...)

ZALETY APARATU BEZLIGATUROWEGO SĄ DOSTĘPNE TAKŻE DLA PACJENTÓW Z WYSOKIMI OCZEKIWANIAMI ODNOŚNIE ESTETYKI LECZENIA ORTODONTYCZNEGO

Dowiedz się więcej o zaletach systemu bezligaturowego

Aparat szafirowy Radiance

Aparat szafirowy Radiance - zamki szafirowe są bardzo estetyczne, gdyż prawie niewidoczne na zębach. Ich gładka powierzchnia zapewnia wysoki komfort leczenia, a nowatorsko zaprojektowana podstawa umożliwia bezpieczne usunięcie zamków po zakończonym leczeniu.

Wiedziałeś, o tym, że używasz starej wersji przeglądarki Internet Explorer? Zaktualizuj przeglądarkę teraz!