Zadaj pytanie

Łukasz Mroczkowski

Lekarz stomatolog, implantolog

Studia medyczne na Akademii Medycznej we Wrocławiu ukończyłem w 2007 roku. W czasie studiów pracowałem w studenckich kołach naukowych: Protetyki Stomatologicznej i Materiałoznawstwa Stomatologicznego. Stomatologia jest nie tylko moim zawodem, lecz jednocześnie moją pasją, w której nieustannie się doskonalę. Jestem na bieżąco z nowościami świata stomatologii, przez co pacjent może poczuć się komfortowo i bezpiecznie na moim fotelu.

Aktualnie specjalizuję się w implantologii, protetyce i endodoncji. Dzięki odbytym szkoleniom z zakresu stomatologii estetycznej potrafię sprostać najbardziej wygórowanym oczekiwaniom pacjentów. Staram się podchodzić do mojej pracy z jak największym zaangażowaniem. Jestem osobą odpowiedzialną, ambitną i cierpliwą. Do wszystkich zadań podchodzę z uwagą i konsekwentnie je realizuję. Jestem autorem pracy naukowej: ,, Wyniki leczenia implantologiczno- protetycznego u pacjentów leczonych we Wrocławiu, które ukazało się na łamach czasopisma „Detal and Medical Problems”.

Lubię aktywny wypoczynek- narty, rower, a w szczególności podniebne wojaże na paralotni. Uwielbiam podróżować, a co się z tym wiąże poznawanie nowych kultur i ludzi.

Wiedziałeś, o tym, że używasz starej wersji przeglądarki Internet Explorer? Zaktualizuj przeglądarkę teraz!