Zadaj pytanie

Wybielanie lampowe na jednej wizycie

System Zoom jest uważany za najbardziej efektywny system wybielania zębów w gabinecie, jaki dotychczas powstał . Już po zaledwie trzech 15 minutowych sesjach, czyli po godzinnej wizycie w gabinecie będziecie się Państwo mogli cieszyć z białych zębów.

Przy wybielaniu gabinetowym stosujemy system szczelnych osłon na dziąsła, wargi i wszystkie tkanki miękkie, aby preparat wybielający oraz światło lampy oddziaływały wyłącznie na zęby i nie powodowały uszkodzeń dziąseł, co często ma miejsce przy preparatach do stosowania w domu (tzw. paski). System Zoom to najszybszy, najbardziej efektywny i bardzo komfortowy system wybielania, także nawracanie przebarwień jest zredukowane w stosunku do innych systemów wybielania.

Metoda z wykorzystaniem żelu aktywowanego światłem jest najskuteczniejsza, ponieważ dzięki reakcji "photo-fenton", która zachodzi pomiędzy nadtlenkiem wodoru a żelazem powstaje rodnik grupy wodorotlenowej, określany jako "pogromca przebarwień". Światło, emitowane przez lampę Zoom, w sposób cykliczny odnawia żelazo. Pozwala to na utrzymanie ciągłej produkcji rodników grupy wodorotlenowych i szybsze usuwanie przebarwień, co w oczywisty sposób poprawia rezultaty wybielania.

Przeprowadzane testy dowodzą, że może dojść do rozjaśnienia koloru zębów nawet o 8 odcieni.

Światowy potentat w dziedzinie lampowego wybielania zębów, amerykańska firma Zoom opracowała system skuteczny, a przy tym niezwykle bezpieczny dla pacjenta.

Pacjent przed zabiegiem powinien zostać przebadany przez lekarza stomatologa, lub higienistkę stomatologiczną. Warunkiem zakwalifikowania do zabiegu są głównie zaleczone zęby i zdrowe dziąsła.

System wybielania ZOOM! daje państwu pewność iż użyte do zabiegu preparaty i akcesoria są najwyższej jakości, w 100% oryginalne i jednorazowe, gdyż wbudowany w prowadnicę światła chip uniemożliwia uruchomienie głowicy lampy więcej niż 4 razy ( 3 planowe cykle 15 minutowe dla pacjenta + jeden cykl rezerwowy) dla jednego zestawu.

.

 

Wiedziałeś, o tym, że używasz starej wersji przeglądarki Internet Explorer? Zaktualizuj przeglądarkę teraz!