Zadaj pytanie

Czy apartat musi być taki widoczny?

Wiele osób nie decyduje się na leczenie ortodontyczne z obawy przed wyglądem aparatu na zębach. W Asdent- Gruca rozumiemy to doskonale i dlatego rozwijamy ortodontyczne techniki kosmetyczne.

TECHNIKA LINGWALNA

Istotą techniki lingwalnej jest umieszczenie zamków ortodontycznych od strony języka – zamki przyklejane są do wewnętrznej powierzchni zęba. Leczenie ortodontyczne prowadzone jest tak, aby żadne elementy aparatu stałego nie były widoczne nawet przy szerokim uśmiechu. Technika językowa używana jest głównie do korekty niewielkich nieprawidłowości w ułożeniu zębów.

Czytaj więcej...

APARATY KOSMETYCZNE - CERAMICZNE

Współcześnie są do dyspozycji aparaty stałe ceramiczne, które są zbliżone do koloru zębów pacjenta. Taki aparat jest znacznie mniej widoczny niż aparat metalowy, a jego skuteczność jest zbliżona do aparatu metalowego. Doskonała estetyka jest zapewniona przez cały czas leczenia.

Czytaj więcej

 

APARATY KOSMETYCZNE - KRYSZTAŁOWE (SZAFIROWE)

Zamki ortodontyczne wykonane z syntetycznego kryształu szafiru cechują się niezrównaną estetyką. Są one całkowicie przezroczyste, a więc praktycznie niewidoczne na zębach.

Czytaj więcej...

APARATY KOSMETYCZNE-BEZLIGATUROWE

Istnieją również bezligaturowe aparaty kosmetyczne, w których elementy metalowe są zredukowane i zastąpione w większości przez porcelanę, mniej widoczną na zębach.

Czytaj więcej o zaletach techniki bezligaturowej...

Wiedziałeś, o tym, że używasz starej wersji przeglądarki Internet Explorer? Zaktualizuj przeglądarkę teraz!