Zadaj pytanie

Ewa Mielczarek-Badora

Jestem absolwentką kierunku lekarsko-dentystycznego na Uniwersytecie Medycznym w Gdańsku. Studia ukończyłam w 2007 z oceną bardzo dobrą.

W 2009 roku rozpoczęłam szkolenie specjalizacyjne w zakresie periodontologii w Specjalistycznej Poradni Chorób Przyzębia i Błon Śluzowych Jamy Ustnej przy Akademickiej Poliklinice Stomatologicznej we Wrocławiu, uzyskując tytuł specjalisty periodontologa.

W ramach posiadanej specjalizacji pragnę pomagać pacjentom z chorobami przyzębia i błon śluzowych jamy ustnej wykorzystując swoją wiedzę i umiejętności zdobyte w pracy klinicznej i na licznych kursach. Jestem członkiem Polskiego Towarzystwa Periodontologicznego i autorką publikacji w czasopiśmie medycznym.

W Centrum ortodoncji i stomatologii Asdent-Gruca zajmuję się leczeniem niechirurgicznym i chirurgicznym chorób przyzębia, błon śluzowych j. ustnej oraz wykonuję zabiegi z zakresu plastycznej chirurgii periodontologicznej, tj.:

  • pokrycie recesji
  • plastyka wędzidełek
  • gingiwoplastyka
  • poszerzanie strefy dziąsła związanego
  • zabiegi regeneracyjne na przyzębiu

 

Z zaangażowaniem i rzetelnością wykonuję swoją pracę. W kontakcie z pacjentem ważne są dla mnie życzliwość, zaufanie i współpraca. Lubię podróże małe i duże, trekking, prozę I.B.Singera, P.Huelle, E.E.Schmitta oraz repertuar kin studyjnych.

Aby umówić się na wizytę, proszę o kontakt na nr 71 3520752. Przyjmuję w gabinecie we Wrocławiu ul. Szwedzka 1c.

Wiedziałeś, o tym, że używasz starej wersji przeglądarki Internet Explorer? Zaktualizuj przeglądarkę teraz!